Ücretsiz İlan Ver | Emlak Araba ve 2 El Alışveriş Sitesi

BADEM BİTKİSEL ÜRÜNLER

Firmamız Türkiye geneline şifalı gıda takviyeleri üzerine 2010 yılından buyana hizmet vermektedir. Web Sitemiz: www.badembitkisel.com İletişim 0312 232 65 48 http://www.youtube.com/watch?v=io4HsWguRIE
İlan Detayları
İlan No 104514

Herbextra T 100 Temiz Yüz Kremi AKNE VE SİVİLCE İÇİN

  • Herbextra T 100 Temiz Yüz Kremi AKNE VE SİVİLCE İÇİN
  • Herbextra T 100 Temiz Yüz Kremi AKNE VE SİVİLCE İÇİN
40,00 TL
Ankara / Çankaya / Sıhhiye/Zafer / KORKUTREİS MAH.
İlan Tarihi
 08 Şubat 2014
Kimden
 Mağazadan
Durumu
 Sıfır
Önceki İlanSonraki İlan
İletişim Bilgileri
MERAL YILMAZ
Üyelik Tarihi 08 Şubat 2014
İş
0 (312) 232 65 48

Cep
0 (533) 545 35 00
Üyenin MağazasıDiğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması

Herbextra T - 100 Temiz Yüz

AKNE VE SİVİLCE TEDAVİSİNİN YENİ YÜZÜ

Akne ve sivilcelere karşı geliştirilmiş bitkisel Herbextra T- 100 temiz yüz kremi, hem tek başına hem de diğer bileşenler ile birlikte sinerjik olarak etki gösteren, özenle seçilmiş bileşenleri ile kısa süre içerisinde hiçbir iz bırakmadan deri lezyonlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur

 ·      akne sivilce t-yüz kremi.JPGAkne ve sivilceler ile mücadelede etkin ve güvenli bir çözüm yoludur.

 ·      Etkili bir şekilde püstül oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

 ·      Deride olan inflamasyonu, kızarıklığı ve şişliği azaltır.

 ·      Akne sonrası skarların ve izlerin oluşumunu engellemede yardımcı olur.

 ·      Cilt tonusunu geliştirir. Akne yayılmasına neden olan enfeksiyonu ortadan kaldırmada yardımcı olur.

Herbextra T- 100 Temiz Yüz Kremi aşağıdaki durumlarda akne oluşumunun ve yayılmasının önlenmesine yardımcı olur;

Sivilce Türleri: Sıradan gençlik sivilceleri Akne Vulgaris (aknelerin en sık görülen bir türüdür), Kapalı komedonlar (beyaz başlı sivilceler), Açık komedonlar (siyah noktalar), Papüller, Kızarıklık ve ödem eşlik ettiği yada etmediği püstüller, Kızarıklık ve ödemin eşlik ettiği ya da etmediği püstüller, Nodüller, Sivilce baloncukları (kistler) sıradan akne lezyonlarından oluşur, Lezyonlar, alın, yanak ve burun üzerinde ortaya çıkar ancak sırt ve göğüs ortasına kadar da yayılabilir.

Herbextra T - 100 Temiz Yüz Kreminin İçeriği

Citrus medica limon ekstraktı : Herbaxtra T- 100 temiz yüz kreminin içeriğinde yer alan Citrus media limon ekstraktı deri gözeneklerini temizler ve cildin güzelleşmesini sağlar.

Carica Papaya: Şişkin akne ve sivilce tedavisi için çok yararlıdır. O irin oluşumunu engeller, beyaz başlı sivilceleri, çil ve lekeleri ortadan kaldırmada yardımcı olur.

Çinko Oksit: Enfeksiyonu ortadan kaldırmada yardımcı olur ve yağ bezlerinin aktivitesini düzenler. Kremin içeriğinde aynı zamanda Glycyrrhiza Glabra, Rubia Cardifolia, Aloe Barbadensis ve Azadirachta İndica ekstraklarının varlığı yaraların iyileşmesini destekler, papülleri enfeksiyolara karşı korur ve enflamasyonu azaltır.Kafur hafif lokal anestezik  ve anti mikrobik özelliklere sahip bir soğutucu maddedir.

Acorus Calamus, Kükürt, Sodyum Borat:  Kafur kreme önemli bir anti bakteriyel aktivite eklemektedir ki, bu da kremin hafif bir antiseptik gibi görev yapmasını ve irin oluşumunu kontrol etmesi ile sonuçlanmaktadır.

Kullanımı: Herbextra T- 100 Temiz Yüz Kremini uygulamadan önce yüzünüzü su ve sabunla yıkayınız. Problemli alanlar üzerine günde 2 kez sürünüz. En iyi sonuçları elde etmek için, T- 100 yüz kremini deri lezyonları tam iyileşinceye kadar düzenli olarak uygulayınız.

Ürün formu: 40 gr.lık tüp ambalaj içeren kutu

1786 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ilanliyo.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ilanliyo.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.